GC420 BARKODYAZICI

Ürün Kodu: GC420
Fiyatı                 : 1,679.14 TL
KDV Hariç     : 1,423.00 TL
STOK'tan satış.
Fatura ve Garanti belgeli satış.
17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün KARGO'da.
Tüm Kredi Kartlarıyla alışveriş imkanı.
3D Secure ile %100 güvenli alışveriş.
Tüm ürünlerde SERVİS garantisi.
7 gün içinde koşulsuz geri iade.

Ürün Açıklaması;

Zebra GC 420  direkt termal ve termal transfer barkod yazıcı ile bir çok etiketleme uygulaması yapabilirsiniz. Küçük boyutları ve düşük işletme maliyeti ile ekonominizi etkilemeden bir etiket yazıcı sahibi olabilirsiniz. 104mm baskı yapabilme kapasitesi ile 10.4cm genişliğinde ve istediğiniz uzunlukta etiket basabilirsiniz. 203dpi baskı çözünürlüğü sayesinde grafik ve zengin metinler basabilirsiniz.

ZebraGC 420 etiketi makinanıza uygun olması lazım dış çapı maksimum 11cm olabilir bu ölçünün altındakileri yazıcı desteklemektedir fakat üstünü desteklemektedir. Genelde tek sıra etiketler kullanılan GC420 yazıcıya 2 sıra veya 3 sıra etiket de takabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kısım ise yazıcının sensörü tam orta noktada olduğu için 2li veya 3lü etiketlerinizde boşluğun tam orta noktaya gelmemesi gerekir. 420 ribon nasıl diye merak edenler için de açıklamak gerekirse yarım inç ribon takmanız lazım ve takarken ön kısma boş kukayı takmanız gerekir. Zebra GC 420  kalibrasyonunu yazıcının sürücüsü üzerinden yada üzerindeki tuştan yapabilirsiniz. Yazıcının orjinal driverını yükleyip etiket ayarlarını yapmanız da mümkün. Etiketi takıp baskı gönderdiğiniz de eğer boş etiket çıkarıyorsa mevcut etiketi tanımamış demektir.

Zebra GC 420 kurulumu çok basit olmakla birlikte fazla vaktinizi almamaktadır. Kutu içerisinden çıkan yükleme CD si ile yükleme yapıp etiket programı aracılığıyla barkod tasarımı yapıp yazdırabilirsiniz.Yazdırdığınız basklıların netlik ayarlarına ve hız ayarlarına yazdırma seçeneklerinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için GC420 e ait kullanım klavuzunu bu linkten indirebilirsiniz.

Zebra GC 420 termal etiket, ribon, teknik destek ihtiyaçlarınızda yada Zebra GC 420  fiyatıöğrenmek için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Etiketler: GC420BARKODYAZICI