13.56 Mhz. Akıllı Temassız Kart 4+4 Renk Baskılı 1 K S 50

Ürün Kodu: 13,56
Fiyatı                 : 2.60 TL
KDV Hariç     : 2.20 TL
STOK'tan satış.
Fatura ve Garanti belgeli satış.
17:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün KARGO'da.
Tüm Kredi Kartlarıyla alışveriş imkanı.
3D Secure ile %100 güvenli alışveriş.
Tüm ürünlerde SERVİS garantisi.
7 gün içinde koşulsuz geri iade.
 
Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 1000
YUKARADAKİ FİYAT 5000 ADET İÇİN GEÇERLİDİR
TEMASSIZ AKILLI BASKILI KART


Akıllı Kart Sisteminde, içinde bir mikrochip ve mini bir yazılım yüklenmiş akıllı kartlar kullanılır. Akıllı kart; pratiktir, Mikroişlemci kart içine gömülü olarak yerleştiğinden sudan ve dış ortamlardan etkilenmez. Bilgiler sistem haricinde kötü amaçlı kişilerce kopyalanamaz. Bilgilerde bozulma ve kayıp olmaz. Mıknatıs ve manyetik ortamlardan etkilenmez, Pasif kart özelliğine sahip olduğundan herhangi bir manyetik dalga üretmez ve yaymaz. Okuma uzaklığı okuyucuya bağlı olmakla beraber 10 cm ile 20 cm arasında değişir. Temassız akıllı kartlar, kartı okuyucuya yerleştirmeden hızlı ve rahat şekilde uygulamalarda kullanıcıya fayda sağlar. Öğrenci kimlik bilgileri ve işlemleri, elektronik pasaport, otopark sistemleri ve otomatik ödemeli uygulamalarda Mifare kartlar kullanılmaktadır.
 

AkıllıKart ,içinde bir mikrochip ve mini bir yazılım yüklenmiş akıllı kartlar modelidir. Akıllı kart; Pratiktir: Mikroprosesör kart içine gömülü olarak yerleştiğinden sudan ve güneşten etkilenmez. Diger kartlardan hiç bir şekilde etkilenmez, aynı zamanda diğer kart modellerinide etkilemez. Güvenlidir: Diğer kart modellerinde olduğu gibi bilgiler sistem haricinde kötü amaçlı kişilerce kopyalanamaz. Bilgilerde bozulma kaybolma gibi sorunlar olmaz. Mıknatıs ve manyetik ortamlardan etkilenmez Sağlıklıdır: Pasif kart özelliğine sahip olduğundan herhangi bir manyetik dalga üretmez ve yaymaz. 

13.56Mhz. Temassız Akıllı Kart Kontaklı anahtarda bulunan özellikleri içinde bulunduran mifare kartlarda çip ile birlikte anten de mevcuttur. Bu sayede kart yükleyiciye gerek kalmadan belli bir orandaki radyo frekansıyla çip deki bilgiyi okuyup saklayabilir. Okuma uzaklığı okuyucuya bağlı olmakla beraber 10cm ile 20cm arasında değişir. Kontaksız akıllı kartlar, kontaklı akıllı kartların kullanıldığı alanlarda kullanıldığı gibi ek olarak kartı okuyucuya yerleştirmeden hızlı ve rahat şekilde uygulamalarda kullanıcıya fayda sağlar. Öğrenci kimlik bilgileri ve işlemleri, elektronik pasaport, otopark sistemleri ve otomatik ödemli uygulamalarda kontaksız kartlar kullanılmaktadır.Akıllı kart fiyatları konusunda avantajlı şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı kart üretimini kendi bünyemizde yapıyoruz, Ofset baskılı ve dijital baskılı olarak ürettiğimiz akıllı kartlar için fiyat bilgisi alınız. Logonuzu akıllı kart üzerine baskı olarak üretiyoruz baskılı mifarte kart modelleri için fiyat isteyiniz.

 
     


 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: