Hakkımızda

Hakkımızda

AceKart Bilişim ve Ofis Sistemleri San.Tic. A.Ş. olarak 2001 yılında faaliyete başlamıştır. Sektörde 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren AceKart Ofis Sistemleri, dünyada kullanılmakta olan en ileri teknolojilerle yapılandırılan Türkiye’nin en gözde Kart Sistemlerini kurdu.

Plastik Kart ve Kart askı ipi üretimi yapan firmamız, firmanızın memnuniyetini kendisine borç bilmektedir  ve bu politikada ilerleyen AceKart Plastik Kart Sistemleri kısa süre içerisinde müşteri portföyünü genişleterek iç piyasada yerini alan, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyata, en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılayabilmektedir.

Üretim, Donanım ve Baskı konularında var olan sağlam bilgi birikimleri ve iyi kadrolaşmış güçlü ekibi ile AceKart; Kamu Kuruluşlarından, Hotel’lere, Okullara, Güvenlik Kuruluşlarına, Hastanelere, Sıcak Satış Yapan Firmalara, Dershanelere ve Giyim Sektöründen Marketlere kadar uzanan, Müşteri Portföyünü artırmak isteyen Kurum ve Kuruluşların geniş bir alanda kullandıkları “Kart Sistemlerini” uygulamalarında müşterilerine kusursuz hizmet verebilmeleri garantisiyle çalışanlarına devam etmektedir. Bu amaca yönelik olarak AceKart Kart sistemlerine geçmek isteyen kuruluşlara, danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Kart Plastik - ACE Kart